Krievijas prezidents Vladimirs Putins ceturtdien atbildēja uz britu sabiedriskās raidorganizācijas BBC reportiera jautājumu par opozīcijas politiķi Alekseju Navaļniju, apsūdzot BBC šā Kremļa kritiķa atbalstīšanā.

«Kad es dzirdēju, ka jūs esat no BBC, es ne brīdi nešaubījos, ka jūs uzdosiet tieši šo jautājumu, jo tā zināmā mērā ir jūsu atbalstīto cilvēku propaganda,» Putins norādīja, atbildot uz jautājumu par to, vai viņš Navaļniju uzskata par politisku konkurentu pēc plašajiem pretkorupcijas protestiem.

«Ikvienam protestam, tostarp demonstrācijām, vajadzētu palikt likuma ietvaros,» paziņoja Krievijas prezidents. «Likuma pārkāpējiem ir jāatbild par šiem pārkāpumiem,» piebilda Putins.

«Protestu organizēšana ir viena lieta, un cita ir šo protestu izmantošana par instrumentu provokācijām un situācijas saasināšanai pašreklāmas dēļ,» pauda Putins, kā ierasts, neminot Navaļniju vārdā.

«Tas netiek darīts, lai uzlabotu situāciju valstī, lai risinātu tautas problēmas, bet lai risinātu paša problēmas, kas saistītas ar pašreklāmu,» viņš piebilda.

Putins ar žurnālistiem runāja pēc ikgadējās «tiešās līnijas» ar Krievijas pilsoņiem. Pasākuma laikā viņš paziņoja, ka, spriežot pēc uzdotajiem jautājumiem, korupcija valdībā «nav prioritāte».

Navaļnijs šobrīd izcieš 30 dienu administratīvo arestu par 12.jūnijā rīkotajiem pretkorupcijas protestiem.

Navaļnijs jau ir paziņojis par nodomu kandidēt nākamgad paredzētajās prezidenta vēlēšanās. Putins savu nodomu kandidēt uz ceturto amata termiņu vēl nav atklājis, lai arī tiek uzskatīts, ka viņš kandidēs.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams