FOTO: Audi

Ierasts, ka Audi (un arī citu zīmolu) tehniskās attīstības komanda jaunāko automobiļu prototipus noklāj ar īpašu maskējošu foliju baltas un melnas krāsas virpuļrakstā, lai būtu grūtāk saskatīt virsbūves formas un līnijas. Tomēr šoreiz Audi dizaineri radīja īpašu filmas pirmizrādei veltītu dizainu ar zirnekļu tīkliem.

Kā ziņots iepriekš, pirms oficiālās Audi A8 pasaules pirmizrādes 11. jūlijā Barselonā, Spānijā, Audi Summit ietvaros, jaunais modelis debitē uz lielā ekrāna jaunajā Marvel filmā «Zirnekļcilvēks: Atgriešanās mājās».

Marvel kases grāvējā Toma Holanda atveidotais Pīters Pārkers brauc jaunajā Audi A8 L, ko vada Laimīgais Hogans (atveido Džons Favro). Filmas ainā var redzēt jaunā sedana priekšpuses un sānu dizainu.

Skatītājiem ir iespēja iepazīt arī jaunākās inovācijas, tostarp automatizēto braukšanu, par ko gādā mākslīgā intelekta satiksmes sastrēgumu pilots.

Bez Audi A8 filmā «Zirnekļcilvēks: Atgriešanās mājās» ir redzami vēl divi Audi modeļi – Tonijs Stārks izvēlas stilīgo Audi R8 V10 Spyder, bet pats Pīters Pārkers brauc ar Audi TTS Roadster.

Par filmu «Zirnekļcilvēks: Atgriešanās mājās»

Jaunais Pīters Pārkers/Zirnekļcilvēks (atveido Toms Holands) pēc sensacionālās debijas filmā «Kapteinis Amerika: Pilsoņu karš» sāk iepazīt savu jaunatklāto supervaroņa identitāti. Pēc aizraujošajiem piedzīvojumiem kopā ar Atriebējiem Pīters atgriežas mājās pie tantes Mejas (atveido Marisa Tomei) ciešā sava jaunā aizbildņa Tonija Stārka (Atveido Roberts Daunijs juniors) uzraudzībā. Pīters cenšas atgriezties pie normālas dzīves, bet viņam nedod mieru vēlme pierādīt, ka viņš ir kas vairāk nekā vienkārši vietējais lāga Zirnekļcilvēks. Taču, kad uzrodas jaunais ļaundaris Plēsoņa, viss, kas Pīteram ir bijis svarīgs, kļūst apdraudēts.

Filmas režisors Džons Vats. Producenti Kevins Feidžs un Emija Paskāla. Scenāristi Džonatans Goldšteins, Džons Frensiss Deilijs, Džons Vats, Kristofers Fords, Kriss Makenna un Ēriks Sommerss; sižeta autori Džonatans Goldšteins, Džons Frensiss Deilijs; pēc Stena Lī un Stīva Ditko Marvel komiksa motīviem.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO