Kambrilsas teroraktā iesaistītie teroristi nofilmēti tuvējā veikalā tikai dažas stundas pirms uzbrukuma ar automašīnu, kurā bojā gāja viens cilvēks, ziņo portāls «The Telegraph». Uzbrukums Kambrilsā notika neilgi pēc tam, kad terorists no tās pašas šūniņas ar auto ietriecās cilvēkos Barselonas centrā. Kopumā terorakti prasīja 15 cilvēku dzīvības.

Uzbrukuma dienā teroristi tuvumā esošajā veikalā tika nofilmēti četras reizes.

Katalonijas laikraksta ARA rīcībā nonākušajā videoierakstā redzams teroristu pirmais veikala apmeklējums ap plkst.16 - neilgi pirms viņu domubiedri sarīkoja slaktiņu Ramblas bulvārī Barselonā. Teroristu šūniņā pavisam bija 12 cilvēki, uzskata policija.

Otrais veikala apmeklējums notika starp plkst.18 un plkst.19, drīz pēc tam, kad Juness Abujākubs ar auto iebrauca tūristu pilnajā Barselonas ielā. Viņa brālis Huseins veikalā netālu no Kambrilsas iegādājās telefona priekšapmaksas karti.

Trešajā reizē veikalā ieradās trīs teroristi. Viņi iegādājās šķiltavas un savā starpā jokojās.

Trīs stundas pirms Kambrilsas uzbrukuma viens no teroristiem veikalā nopirka divus maizes klaipus, ātrās uzkodas un limonādi.

ARA ziņo, ka uzbrukuma dienā viens no teroristiem iekļuvis satiksmes negadījumā, liekot mainīt uzbrukuma plānus. Tā rezultātā tika veikts improvizēts uzbrukums - teroristi ar automašīnu iebrauca cilvēku pilnā ielā, nogalinot vienu sievieti un ievainojot vēl sešus cilvēkus. Policija visus Kambrilsas teroristus nošāva.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO