«Killera miesassargs»

FOTO: publicitātes

Ziemeļamerikas kinoteātros šonedēļ 1. vietā jau trešo nedēļu pēc kārtas komēdijtrilleris «Killera miesassargs» («The Hitman's Bodyguard»), kurā varam baudīt aktieru Raiena Renoldsa un Semjuela Lī Džeksona aktierspēli. Vēl lentē filmējušies Gerijs Oldmens un seksīgā Selma Hajeka.

Filma nedēļas griezumā iekasējusi 10,2 miljonus dolāru.

Anotācija: Raiena Renoldsa atveidotais Maikls Braiss ir apzinīgs un profesionāls miesassargs ar labu slavu, un viņa jaunais darbs ir apsargāt slepkavu (Semjuels Lī Džeksons), kuru visi sapņo novākt. Arī viņš pats būtu gatavs nožmiegt to mērgli, taču darbs ir darbs – kādreizējiem ienaidniekiem pagātnē ir jāapvienojas, lai izdzīvotu šodien. Taču viņu metodes ir tik dažādas, bet principi tik pretēji, ka kopīgais izdzīvošanas plāns ir stipri apšaubāms.

Šausmu filma «Anabella 2: Radīšana», ko kinokritiķi jau paguvuši uzslavēt par iztēli rosinošo atmosfēru, mākslinieciski niansēto scenogrāfiju un psiholoģiski saistošajiem aktierdarbiem, stabili numur 2 ar 7,3 miljoniem.

3. vietā mistiskais trilleris «Wind River» ar Džeremiju Reneru un Elizabeti Olsenu galvenajās lomās. 4. vietā animācijas filma «Balerīna» («Leap!»), kas ieskatās 19. gadsimta beigu Parīzes baleta aizkulisēs, kur nonāk apņēmīga bārene, kurai ir viens mērķis – kļūt par balerīnu.

Lomas angļu valodā ieskaņojuši Elle Faninga, Deins Dehāns, Madija Zīglere, Kārlija Reja Džepsena.

Bet top5 noslēdz kinolente «Logan Lucky», kurā tēlo Čenings Teitums, Adams Draivers un blonds Daniels Kreigs.Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO