Pēc skolā notikušajiem incidentiem, kuros iesaistīti skolēni, atlūgumu iesniegusi Rīgas Sanatorijas internātpamatskolas direktore Anita Stukāne, informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pārstāve Indra Vilde.

Vilde skaidroja, ka direktore šādu lēmumu pieņēmusi pēc pēdējo dienu notikumiem izglītības iestādē, kā arī pēc Izglītības kvalitātes valsts dienesta (IKVD) veiktajām pārbaudēm un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pieprasītā paskaidrojuma.

Kā ziņots, Valsts policija sākusi kriminālprocesu par pusaudža uzbrukumu policistam Rīgas sanatorijas internātpamatskolā. Pret pusaudzi, kurš likumsargu nogrūda, sākts kriminālprocess par uzbrukumu varas pārstāvim. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu līdz pieciem gadiem, piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Pāris dienas vēlāk pēc uzbrukuma Rīgas Sanatorijas internātpamatskolā atkal noticis incidents, proti, audzinātāja pie skolnieka mācību laikā atradusi nazi un elektrošoka ierīci, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Rīgas Sanatorijas internātpamatskolas darbinieki, pedagogi un skolēni neievēro skolā pieņemtos iekšējās kārtības noteikumus, veicot pārbaudi izglītības iestādē, secinājis IKVD.

Kā aģentūru LETA informēja dienestā, IKVD darbinieks skolā iepazinās ar skolas iekšējās kārtības noteikumiem, kā arī skolēnu, pedagogu un darbinieku paskaidrojumiem. Pārbaudes laikā konstatēts, ka gan Rīgas Sanatorijas internātpamatskolas darbinieki un pedagogi, gan skolēni neievēro skolā pieņemtos iekšējās kārtības noteikumus.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams