Francijas valdība mudinājusi lielveikalus atturēties no neapdomīgām atlaižu akcijām, kas veikalos izraisa nekārtības un pat kautiņus, kā tas nule noticis šokolādes krēma «Nutella» atlaižu akcijas gaitā, trešdien paziņoja ministrs Bruno Lemērs.

Tīmeklī nonākuši vairāki video, kuros redzams, kā pircēji tīkla «Intermarche» veikalos cīnās par nocenotām «Nutella» burkām.

«Es vakar tikos ar «Intermarche» direktoru,» Lemērs sacīja radio RTL. «Es viņam sacīju, ka tas ir jāizbeidz. Mums Francijā nevar šādi skati būt katru dienu.»

«Intermarche» pagājušo ceturtdien izraisīja milzu ažiotāžu savos veikalos, samazinot cenu «Nutella» 950 gramu burkām no 4,50 eiro uz 1,41 eiro.

Trīs dienu atlaižu akcijas gaitā vairākos veikalos pircēju vidū izraisījās pamatīgi cīniņi, bet kāds veikala darbinieks notikušo raksturoja kā «orģiju».

«Intermarche» atvainojās pircējiem, tomēr vienlaikus turpināja agresīvas atlaižu akcijas kafijai un pamperiem. Mediji ziņo, ka dažviet pamperu atlaižu akcija izraisījusi haosu un uz veikaliem nācies izsaukt policiju.

Patērētāju aģentūra DGCCRF pirmdien paziņoja, ka sāk atlaižu politikas izmeklēšanu.

Francijas valdība trešdien gatavojas iepazīstināt ar likumprojektu, kas nosaka stingrākus noteikumus veikalu produktu akcijām.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO