Andris Grīnfelds

FOTO: Ekrānšāviņš

Īpašs un vēl nebijis šovs - tādu otrdien Kurbads ledus hallē paredzētajā spēlē starp hokeja klubiem «Kurbads» un «Zemgale/LLU» sola labākais Baltijas moto triāla braucējs Andris Grīnfelds, uz ledus veicot unikālus trikus.

Sportistam padomā ir realizēt tādu performanci, ko vēl neviens nav darījis, proti, ar enduro motociklu manevrēt uz ledus, izpildot galveno uzdevumu – apbraukt apkārt ledus laukumam uz aizmugurējā riteņa, taču hokeja spēles starplaikā būšot vēl daži pārsteigumi, par kuriem sportists vēl klusē.

Andrim Grīnfeldam vienmēr patikuši jauni izaicinājumi, un šī reize nebūs izņēmums, jo trika veikšanai nav trenera, kas var pamācīt, kā labāk un prasmīgāk to darīt. Vispirms kopā ar komandu tika izdomāts scenārijs, un tad jau bija jāķeras pie darba, praktiski to realizējot hokeja laukumā. «Sākumā likās, ka būs vieglāk. Esam ieguldījuši daudz laika, gan trenējoties, gan domājot, kā veidot performanci,» atzīst sportists.

Vaicājot, kādas ir viņa attiecības ar hokeju, trika realizētājs stāsta, ka ir labs hokeja skatītājs. Pašam ir sanācis pāris reizes uzspēlēt uz dīķa, taču viņš labāk jūtas skatītāju, ne spēlētāju rindās. Taču sportiskie plāni ir lieli. «Tie saistās ar hard enduro braukšanu, kas ir enduro motocikla pārvaldīšana dažādos sarežģītos apstākļos. Tā kā pirms tam esmu nodarbojies ar triālu, turklāt esmu astoņkārtējs Baltijas čempions, tad iepriekš iegūtās zināšanas un prasmes noder arī šajā disciplīnā,» tā par turpmāko sezonu izsakās Andris Grīnfelds, uzsverot, ka tā būs viņa pirmā sezona hard enduro disciplīnā.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO