Principiālu dueli «Credit24 Meistarlīgas» volejbola čempionātā sestdien aizvadīja «Biolars»/«Jelgava» vienība un turnīra tabulā blakus esošā RTU/«Robežsardze» komanda. Panākumu ar 3-1 (25:20, 17:25, 25:23, 25:19) Jelgavā svinēja Rīgas volejbolisti.

Uzvarētājiem 21 punktu guva Gatis Garklāvs, tikmēr pretiniekiem rezultatīvākais ar 12 punktiem bija Gatis Slavēns.

Kopvērtējuma augšgalā 58 punkti 22 spēlēs ir «Saaremaa» komandai, kam ar 56 punktiem seko «Parnu», bet «Lūši» ar 44 punktiem atkāpusies uz piekto pozīciju.

No pārējām Latvijas vienībām 33 punkti ir septīto vietu ieņemošajai RTU/«Robežsardze», bet par četriem punktiem atpaliek «Biolars»/«Jelgava», kas noslēdz astotnieku. Savukārt «Daugavpils Universitāte» ar 16 punktiem ir 11.vietā, bet «Limbaži»/MSĢ ar 11 punktiem joprojām ieņem noslēdzošo, 14.pozīciju, no tuvākajiem konkurentiem atpaliekot par diviem punktiem.

Šosezon «Credit24 Meistarlīgā» spēlē septiņas Igaunijas, piecas Latvijas un divas Lietuvas komandas, labākajām astoņām vienībām pēc divu apļu sacensībām iekļūstot ceturtdaļfinālā. Šosezon līga ieguva ģenerālsponsoru arī Latvijā, līdz ar to sacensības tagad sauc «Credit24 Meistarlīga».

Nozīmīgākais volejbola klubu turnīrs Baltijas valstīs notiek jau 13.sezonu. Iepriekš tam ilgstoši ģenerālsponsors bija «Schenker», kas no sadarbības atteicās pirms diviem gadiem.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO