FOTO: AFP/SCANPIX

Vācijas policija svētdien paziņojusi, ka pagaidām tai nav izdevies noskaidrot, kādu motīvu vadīts 48 gadus vecais vīrietis sestdien Minsterē ar automašīnu ietriecās pūlī, nogalinot divus cilvēkus.

Šoferis pēc tam nošāvās.

«Pagaidām nav pavedienu par iespējamo motīvu,» paziņoja Minsteres prokuratūra, piebilstot, ka izmeklēšana aktīvi turpinās.

Vācijas varasiestādes sestdienas vakarā ziņoja, ka notikušais nav saistīts ar islāmu.

Uzbrukumā dzīvību zaudēja 51 gadu veca sieviete un 65 gadus vecs vīrietis. Un 20 cilvēki tika ievainoti, tostarp seši guvuši nopietnas traumas.

Vācijas mediji vēsta, ka vīrietim, kurš sarīkoja uzbrukumu un pēc tam nošāvās, bijušas psihiska rakstura problēmas un viņš nesen mēģinājis izdarīt pašnāvību.

Policija šo informāciju nav apstiprinājusi, bet atklājusi, ka automašīnā, ar kuru tika veikts uzbrukums, atrastas spēcīgas petardes un ierocis, ar kuru šoferis nošāvās.

Pārmeklējot viņa māju, sestdien tika atrastas vēl citas petardes un nelietojama šautene.

Policija izveidojusi tīmekļa vietni, kurā cilvēki var augšupielādēt fotogrāfijas un video, kas uzņemti uzbrukuma laikā, kā arī lūgusi ziņot, ja ir kāda informācija par notikušo.

Vācijas kanclere Angela Merkele paziņojusi, ka notikušais viņu ir dziļi satricinājis, un solīja, ka tiks darīts viss iespējamais, lai noskaidrotu notikušā apstākļus un palīdzētu cietušajiem.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO