FOTO: Reuters/ScanPix

ASV policija pārmeklē mežu pie kādas lauku saimniecības netālu no Detroitas, cerot beidzot atklāt vairāku pusaugu meiteņu slepkavības 70.gadu beigās un 80.gadu sākumā, vēsta aģentūra «Reuters». Par slepkavību izdarīšanu aizdomās tiek turēts 68 gadus vecais Arturs Rīms, kurš jau izcieš mūža ieslodzījumu par citas jaunas meitenes slepkavību.

Rīms pirms desmit gadiem aizveda policistus uz vietu, kur bija aprakta meitene, par kuras slepkavību viņu vēlāk notiesāja. 13 gadus vecā meitene par pazudušu tika uzskatīta kopš 1986.gada.

Vairāku cilvēku, tai skaitā paša Rīma, stāstītais liek domāt, ka tuvumā varētu būt apraktas vēl četru līdz sešu meiteņu mirstīgās atliekas, sacīja Vorenas policijas komisārs Viljams Dvaijers. Būs nepieciešamas «divas vai trīs dienas», lai par to pārliecinātos, viņš piebilda.

70.gadu beigās un 80.gadu sākumā apkaimē pazuda vairākas meitenes 12 līdz 17 gadu vecumā. Ja viņu mirstīgās atliekas tiks atrastas, Rīmam izvirzīs jaunas apsūdzības, kaut arī viņš jau izcieš mūža ieslodzījumu bez apžēlošanas iespējas.

Izmeklēšana patlaban koncentrējas uz Kimberlijas Kingas mirstīgo atlieku atrašanu. Viņa bija 12 gadus veca, kad 1979.gadā pazuda no vecvecāku mājas, ziņo «The Washington Post».

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO