Mūzikas žurnāla NME balvu ceremonijā trešdien triumfēja britu alternatīvā roka grupa «Wolf Alice». Grupa, kas bija nominēta sešās kategorijās, saņēma apbalvojumus kā labākā koncertgrupa, bet skaņdarbs «Giant Peach» tika atzīts par labāko dziesmu.

«Nespēju noticēt, ka tikko ieguvām balvu, kurai bija nominēti mūsu mīļākie mūziķi,» sacīja basģitārists Teo Eliss.

Labākās dziesmas kategorijā bija nominēti mūziķi «Coldplay», «The Libertines», «The Weeknd», «Sekpta» un «Foals».

NME ceremonijā par labāko britu grupu tika atzīta «The Maccabees». Indīroka grupas dalībnieki pateicās «visiem, kuriem pēdējos desmit gadus neesam bijuši vienaldzīgi».

«Foals» saņēma apbalvojumu par labāko albumu, savukārt dziedātāja «Charli XCX» ieguva labākās britu soloizpildītājas nosaukumu.

Charli XCX

FOTO: Reuters/Scanpix

19 gadus vecais «Rat Boy» tika apbalvots kā labākais jaunais mūziķis.

Amerikāņu dziedātāja Teilore Svifta tika atzīta par labāko starptautisko soloizpildītāju, savukārt labākās grupas nosaukumu izpelnījās amerikāņu hiphopa apvienība «Run The Jewels».

Amerikāņu grupas «Foo Fighters» solists Deivs Grols ieguva NME «Gada varoņa» balvu.

Par labāko muzikālo notikumu tika atzīta rokgrupas «The Libertines» pārsteiguma koncerts pagājušā gada Glastonberijas festivālā, kas savukārt saņēma balvu kategorijā «Labākais festivāls».

NME sliktākās grupas titulu piešķīra austrāliešu popgrupai «5 Seconds of Summer», bet par gada ļaundari atzina ekscentrisko miljardieri un ASV prezidenta amata kandidātu Donaldu Trampu.

NME «Dievišķā ģēnija» apbalvojumu saņēma grupa «Coldplay», ar kuras priekšnesumu tika noslēgta balvu pasniegšanas ceremonija.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO