Pārāk biežo avāriju dēļ no pasaules autorallija čempionāta (WRC) komandas «Citroen» atlaists britu pilots Kriss Mīks.

Pašlaik 38 gadus vecais Mīks kopā ar savu stūrmani Polu Neiglu piedzīvoja iespaidīgu avāriju pagājušajā nedēļas nogalē notikušajā Portugāles rallijā, abiem paliekot sveikiem un veseliem, lai arī viņiem bija jādodas uz slimnīcu. Tāpat ekipāža nespēja sasniegt finišu otrajā posmā Zviedrijā.

«Citroen» komanda nolēmusi atlaist Mīku un viņa līdzbraucēju par pārāk pārgalvīgu braukšanu. «Vairāki atgadījumi šīs ekipāžas izpildījumā bija pārāk bīstami un varēja radīt nopietnas sekas mūsu komandas drošībai.»

Zīmīgi, ka Mīks «Citroen» komandā šosezon bija vienīgais pilots, kuram bija iecerēts piedalīties visos sezonas 13 posmos.

Mīks pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc sešiem posmiem bija astotajā vietā. Karjeras laikā viņš WRC izcīnījis piecas uzvaras.

«Citroen» izplatītajā paziņojumā minēts, ka čempionāta nākamajā posmā, kas tiks aizvadīts Sardīnijā, pārējie komandas braucēji Kreigs Brīns, kurš jūlijā dosies arī uz ralliju Estonia, kā arī Madss Ostbergs startēs. Par iespējamo komandas papildinājumu savukārt tiks ziņots vēlāk.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE VIDEO
Saturs drīz būs pieejams