FOTO: Jānis Škapars/TVNET

«Ugunsgrēks, kas vakardien izcēlās sadzīves bīstamo atkritumu nodošanas punktā BAO Olainē, raksturojams kā dzīves kvalitātes traucējums, kas nav atstājis paliekošu ietekmi uz apkārtnes iedzīvotāju veselību,» tā portālam TVNET norādīja Veselības inspekcijas Sabiedrības veselības uzraudzības un kontroles departamenta vadītāja, Solvita Muceniece.

Departamenta vadītāja informēja, ka notikuma vietā pašlaik strādā ekspertu grupa, un apkārtnes iedzīvotāji dūmu kairinājumu neizjūt. Stiprs piedūmojums valda vienīgi pašā notikuma vietā, kurai iedzīvotāji nevar piekļūt. Muceniece piebilda, ka Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) nav saņēmis sūdzības no iedzīvotājiem par piedūmojumu.

Portāls TVNET jau informēja, ka pagājušajā naktī izcēlies plašs, bīstams ugunsgrēks sadzīves bīstamo atkritumu nodošanas punktā BAO Olainē. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece, norādīja, ka šonakt plkst. 00.27 VUGD saņēma izsaukumu uz Olaini, kur ugunsgrēks bija izcēlies atkritumu savākšanas teritorijā.

Aculiecinieki portālam TVNET norādīja, ka pulksten 2 naktī no ugunsgrēka vietas bija dzirdami skaļi blīkšķi. Komentējot šo informāciju, Palkavniece norāda, ka ugunsgrēka dzēšanas laikā patiešām atskanējuši vairāki nelieli blīkšķi, taču tie saistāmi ar pašu ugunsgrēka dzēšanas procesu, un nav zināms, vai tie bija tie paši sprādzieni, par kuriem portālu informēja iedzīvotāji.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE VIDEO